Spojení Česko a Kuba zve na společný disk s Orionem či Emdeem

Taky vám tak chybí léto, hřejivé slunce, pohoda u vody či na letni zahradce?! V tom připadě bychom pro vás měl adekvátní náhradu v podobě dvou tracků v kubánském rytmu. Ten mají na starost dva pánové Kiki Pro - producent z Kuby a rodák z čech - DJ Pedro Rodriguez.

Obě pecky jsou z chystaného alba Los Llaveros 2012 od mezínárodního spojení. To tvoří český DJ Pedro Rodriguez a Kiki Pro - producent z Kuby. Společné album vznikalo během loňského roku v přaských studiích Faust Recordz a nabídne směsici hudebních stylů jako je merengue, mambo, reggaeton, hip hop, house, dance, kuduro a dalších.

Album slibuje i pestrou škálu přizvaných umělců, obstarávajících vokální část nahrávky. Z naších končin to jsou Orion, Čistychov, Emdee, C.Monts, Henry D nebo také výtečná zpěvačka Carmen, kterou můžete znát z kapely United Flavour. A z hostů, kteří nepřebívají v Čechách a na Slovensku poctili svým hlasem nahrávku raper Rasco, jedna z nejznámějších kubánský hip hopových kapel - Los Aldeanos, El Micha, Yoanis Star, Damian a řada dalších. Album bude obsahovat přibližně dvanáct zvukových stop a spatří světlo světa v květnu. 

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná