Sólové projekty Doomtree se hlásí o slovo

Loni vydávali většinou instrumentální projekty a velké album přichystal pouze P.O.S. Na nových věcech pravděpodobně pracují všichni, ale zatím je ohlášeno pouze album Parts of Speech od Dessy.

Od ní jsme tu před měsícem měli úvodní singl Warsaw. Datum vydání se nezadržitelně blíží, album se dostane ven 25. června, a tak je načase nedočkavé fanoušky nakrmit něčím novým. K tomu slouží druhý singl Call Off Your Ghost. Jestliže byl předchozí singl Warsaw takovým menším experimentem, taky tady se Paper Tiger držel jejího zvuku více.

Před rokem Sims sliboval, že do léta bude mít nové album hotové. O něm se moc nového neví ani s vydáním songu This Is The Place, kde se potkal s neoficiálním členem Doomtree Astronautalisem, se kterým mají naplánovaný společný koncert v Minneapolis. Tady se produkce ujal jiný člověk z Doomtree a to Cecil Otter. Musím se přiznat, že track jsem si pustil několikrát po sobě, jak mě baví.

Posledním oznámením z poslední době, je vydání We Don't Even Live Here v nové podobě od Marijuana Deathsquads, což je těžko popsatelný projekt, jehož součástí je i P.O.S. Však si poslechněte, jak předělali Piano Hits. Album se bude jmenovat POS/WDELH/MDS/RMX a kromě členů Doomtree na něm budou mít podíl i další muzikanti z Minnesoty.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná