Sólo pro H16! Otis a Cigo vydají svá alba ve stejný den

H16 je zpátky! Tedy ne v kompletní sestavě, ale vzhledem k nedávno vyšlému dvojalbu "Y" Majka Spirita a nadcházejícím deskám Ciga s Otisem, se dá říct, že si v roce 2015 opět zopakujeme ingredience z bratislavské školy. Zatímco první zmiňovaný vydal jedno dvojalbum s měsíčním odstupem, zbylí dva rapující členové formace volí taktiku přesně obrácenou - své sólové releasy vydají ve stejný den a to 9. června.

 
Soudržnost v rámci Jednašestky, jak se zdá, stále funguje. Neméně zajímavá je pak informace, že kromě výše zmíněných hráčů plánuje vydat své debutové sólo pod Spirit Music i Elpe. „Obi dva albumy Otecka a Ciga plánujeme vydať naraz v jeden deň a to už 9.juna. Elpeho release day oznamime uz coskoro, takže z dielne Spirit Music sa mozete tesit na vela novych trackov este v tomto pol roku,“ řekl k celému záměru Mario Bihary.
 
Zatímco Otisova cesta k albu "Opisujem Tu Iba Skutočnosť" začala singly "Teraz alebo nikdy" a "Úprimný", stopy po Cigově sólovce "Malý princ" zatím vedou jen k loňské skladbě "Já to mám". Babo C nyní dorovnává skóre čerstvou nahrávkou "Dílujem", přičemž produkce singlu se zhostil Abe ve spolupráci s americkým producentem Kodak Beats, jenž svými bubuny ostatně zaštítí celé dílo "Malý princ". Nenáročný vizuál pak opatřil Michal Nemtuda.
 
 
„Dílujem je jeden zo série agresívnejších trackov na albume, určený najmä fanúšikom striktného rapu/trapu, no celý album som sa snažil vyvážiť aj pohodovejšími skladbami a rôznymi spoluprácami. No určite som si pri písaní albumu nedával servítku pred ústa a nebál sa spomenúť veci, o ktorých iní raperi, (ne)viem z akých dôvodov, mlčia," poznamenal autor k novému tracku. Ačkoli se jedná o poměrně silná slova, samotný singl není po textové stránce zvlášť útočný a spíše se drží snadno zapamatovatelné punchline linky. 
 
Kromě novinky "Dílujem" se můžete seznámit i s covery obou desek a těšit mají posluchači i na Otisův nový videoklip "Já vs. Cely svet" ve spolupráci s Pil C.
 
 
 
Čtěte také:
 
Zdroj: Tisková zpráva; Zdroj fotografie: Martinhanes.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná