RUKAHORE_SHOP_BANNER

Sodoma Gomora s Djem Fattem. Překvapení či zasloužená meta?

Ze srpnových termínů pro vydávání sólo desek DJ Fattea se pomalu stává tradice a po předchozích letech a albech "Což takhle dát si Tesař" a "Fatte No More" se tak letos všichni fanoušci boombap beatů můžou těšit na třetí pokračování. To však na rozdíl od zmíněných instrumentálních desek bude navíc plné slok Fatteových oblíbených interpretů. Důkazem byl první singl "Príbehy slz" s Deckem ze stáje Gramo Rokkaz, stejně tomu je u singlu druhého. Do toho si Fatte pozval kontroverzní formaci Sodoma Gomora a výsledkem jejich snažení je lovesong s názvem "Mrdej ji dokud se hejbe".

Řezník a DeSade jsou nejznámnějšími propagátori zdejšího stylu horrorcore, což je pravděpodobně ta poslední muzika, kterou byste pustili doma u rodinného oběda. Koncertně jde o jedno z nejzábavnějších těles současné branže, ale upřímně obdivujeme všechny, kteří dokáží jejich více či méně pohádkový repertoár s přiškrcenými hlasy projet na jeden zátah.

Samotný disk ponese název "Soundtrack" a bude k dostání  ve druhé polovině srpna 2013.  Album tak bude jedním ze tří letošních nosičů pod Ty Nikdy, na kterých zanechá DJ Fatte svůj rukopis. Do konce roku se tak ještě dočkáme pokračování alb "Premiéra" s Restem a "Imaginarium" s MC Geyem, které DJ Fatte opět kompletně odprodukuje.  

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná