Slum Village speciál s Guilty Simpsonem a Yancey Boys

Wikipedie se sice tváří, že se dvěma úmrtími oslabená kapela Slum Village definitivně rozpadla poté, co z ní byl v roce 2010 "vyňat" eLZhi, nicméně není to tak úplně pravda a již brzy to aktuální sestava T3, Young RJ & Illa J dokáže dalším pozdravem scéně. O co půjde?

1) SV a Mick Boogie totiž vstoupili podruhé do stejné řeky a na konci ledna si odbude premiéru mixtape "Dirty Slums 2", na kterém budou k zastižení také Rapper Big Pooh, Skyzoo, Focus, Phat Kat, Joe Scudda, Clear Soul Forces nebo Guilty Simpson, jenž figuruje i v první vydařené singlovce "Decadence".
 
2) Od minulého měsíce je navíc jejich diskografie bohatší o kompilaci "B Sides" (ukázky), jež zaujme posluchače díky coveru ještě předtím, než se vůbec stačí rozeznít první tóny. Zasvěcení sice budou přítomné skladby znát, ale když jsou uvnitř Dj Dez, De La Soul, Phife Dawq, Qustlove, Frank N´ Dank či Marsha Ambrosius, kdo by to nechtěl slyšet?
 
3) Ve stejném období se světu připomněl projekt The Yancey Boys (Illa J a J Dilla), který do hry zásluhou prvního jmenovaného vyslal nové video "The Throwaway". Tentokráte s malým přičiněním dlouholetého zástupce Motor City Franka Nittiho, jenž měl k Jay Deemu blíž než leckdo jiný.

 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná