Šílenec Moka Only to dokázal. Za rok nahrál 12 alb a to zdařilé poslední právě leží před vámi

Být blázen, to už je dnes možná i normální. A znáte to, když může být "zdraví pro poezii to nejhorší", proč by nemohlo být vybočování z davu pro rap to nejlepší?

Pokud jde o šílenou potenci a produktivitu, z historického hlediska mě za velkou vodou napadají jen dvě trvanlivé tváře - jednou z nich je Kool Keith a druhou Moka Only, jenž zásobuje scénu již dvaadvacátou sezonu a pořád mu to jde takovým způsobem, že nenutí jednoho vynášet odpadky.
 
Trojnásobný držitel kanadských JUNO Awards,jehož produkce pod vlastní lyriku je stejně přirozená jako ukazovátko v ruce Igora Hnízda, se v uplynulém roce podepsal hned pod dvanáct vydaných děl, což je porce, na kterou se ve své době pokoušel neúspěšně dosáhnout například Necro.
 
Některé počiny byly instrumentální, na řadě z nich nechyběla ani slova, což platí i pro zatím poslední sympatický kousek s názvem "The Next Season", jehož čtrnáct audio zastávek si můžete poslechnout...sakra, jak jen že to zpívali ti PSH na svém šestnáct let starém debutu...tak a teď!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná