Seznam hostů na nové desce Apolla Browna by mohl zdatně konkurovat Statikovi Selektah

U detroitského producenta Apolla Browna jsem dlouho postrádal větší tvůrčí vklad. Ačkoli má za sebou dost úspěšných nahrávek, v posledních dvou letech již začínal znít z jeho produkce, specifické díky přidušenému samplu na jednotlivých taktech bicích, stereotyp. Když ohlásil producentskou desku "Grandeur", měl jsem dost strach, aby to nebyl stejný kolovrátek jako u desky s Ras Kassem. Od prvního poslechu však máme důvod si slibovat mnoho.

 
Kromě toho, že Apollo v posledních letech nijak zvlášť neinovoval své postupy, charakterizuje jeho produkce také vysoký podíl těch nejprovařenějších samplů. I na desce "Grandeur" je uslyšíte. Pohled na finální tracklist je však přehlídkou těch nejlepších koní rapového podzemí a výživnosti tracklistu by mohl konkurovat snad jen Statik Selektah.
 
Devatenáct nových beatů Apolla Browna osedlali například Chino XL, Evidence, Your Old Droog, Sean Price, REKS, Freddie Gibbs, Oddisee, Barrel Brothers (Torae a Skyzoo) a spousta sposta dalších. Produkce Apolla Browna zůstává vesměs na stejné úrovni, plejáda pozvaných umělců však činí z alba "Grandeur" jeden z momentálně nejzajímavějších releasů. 
 
Album "Apollo Brown - Grandeur" právě vychází a můžete si jej poslechnout nebo pořídit prostřednictvím přehrávače Bandcamp.com níže.
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná