Sean Strange na featu Elkovi nový pecky Nebreč

To že ElKa vydává v těchto dnech své druhé album s názvem Apokalypsa jste nejspíš zaregistrovali. Odhodlaný raper z Klášterce nad Ohří nemá rozhodně malé ambice, což dokazuje i jeho výběr hostí. Na Apokalypse se objeví domácí MVP, Kalim, zpěvačka Jana Goehr, podmazy vytvořil mladý producent Dalda a splněným Elkovým snem je účast Lorda Lhuse nebo Seana Strange. Ten hostuje v tracku Nebreč, který Elka vysílá k vaším uším jako poslední ochutnávku, než jeho Apokalypsa oficiálně vyjde. Album je nyní v lisu a jen pár dní zbývá do jeho odhalení českému posluchačstvu. Nu nezdržujme a poslechněme si ElKu v kombinaci s chraplavým hlasem new yorského Seana Strange!

ElKa vypustí na světlo světa své druhé sólo album Apokalypsa už během pár nadcházející dní a dle prvních informací je na co se těšit. Pohotový raper z Klášterce nad Ohří se rozhodl udělat na české poměry precizní a osobitou desku a věnoval proto nezvykle hodně času a práce přípravám a plánům na ní. Apokalypsa by měla patřit mezi počiny, které se mohou chlubit zajímavými někdy až třaskavými tématy, kvalitní hudební produkcí anebo speciálními hosty. S těmi ElKa rozhodně nešetřil a splnil si hned několik hip hopových přání. Kromě hostů jako Lord Lhus,  MVP, DJ Kalim, Dalda či zpěvačka Jana Goehr nechybí ani new yorský raper Sean Strange. Mc s ojedinělou flow a dikcí je v Čechách znám především díky spolupráci s německou oblíbenou producentskou formací Snowgoons , s nimiž si v listopadu 2012 v Praze zahrál. Právě tam došlo k prvnímu osobnímu setkání, neboť Elka dělal Snowgoons předskokana a nápad na spolupráci byl na světě. Pak už stačilo poslat pár emailu, doručit Daldův beat a mohlo se natáčet. Česká část se točila v pražském Rooftop studiu stejně jako celé album a Sean Strange natočil svou sloku ve Švýcarsku, kde momentálně žije. 

Track dostal název Nebreč a je poslední vlaštovkou předznamenávající oficiální vydání Apokalypsy v září 2013. Před pár týdny se světu představil i první videoklip alba s názvem Život za pravdu. Elka sám slibuje striktně hip hopovou desku s názorem a hned během října a následujících měsíců se chystá koncertovat po českých klubech. Nejbližší příležitost otestovat Elkovu novinku živě máte 21. září na Beat Street festivalu v Chomutově, kde proběhne křest Apokalypsy a ElKa zde vystoupí po boku Snowgoons a Soulcasta.. V Praze proběhne release party Apokalypsy v rámci akce Freestyle Mondays v klubu Chapeau Rouge 23.9. a  jako hosté jsou ohlášeni Sax či DJ Fatte. Pokud chcete sledovat nejčerstvější novinky k vydání Apokalysy, připojte se k Elkovým stránkám na facebooku.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná