Sean Strange a Lord Lhus vykopali válečnou sekeru. Kdo je zatím na koni?

Interpret se mění, vývoj člověk nezataví. Na počátku jsou kamarádi kamarády, ale postupem času se názory rozchází a dojde ke sporu. Jak se to řeší v rapu? No přeci diss tracky. A pořádný beef se v posledních dnech rozhořel mezi Seanem Strangem a Lordem Lhusem. Pojí je minulost, nyní díky verbálním přestřelkám i současnost, ale co budoucnost?

Sean Strange je typický zástupce staré školy z New Yorku, Lord Lhus pro změnu pochází z Jižní Karolíny. Oba pojí společná minulost na zvukových stopách. Tihle dva si před lety spolu rozuměli, ale již kdysi to také i skřípalo skrze beef Lhuse a Snowgoons. Lhus žije již nějaký pátek v Čechách a jeho jméno je spojováno především s českou stájí ZNK.

Té vládne král českého horrorcoru Řezník, který na svých deskách již několikrát oslovil i Seana Strange. Roztržka mezi těmito dvěma kohouty začala nevinným poštuchováním na facebooku, ale po čase přerostla i v návštěvy studií. Výsledek si můžete porovnat sami. Kolik skladeb oba proti sobě nakonec namíří a kdo z nich zatím v tomto duelu vede?

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná