RUKAHORE_SHOP_BANNER

RZA stvořil desku s hlasem Interpolu. Podpořili ho i 3 další členové Wu-Tangu

Projekt Banks & Steelz by se mohl na první pohled přehlédnout, ale byla by to škoda, poněvadž se za oním názvem ukrývají dvě velké hvězdy alternativní a hiphopové hudby. Tvoří ho Paul Banks z postpunkových Interpol a RZA z Wu-Tang Clanu.

Připomeňme, že obě formace patří k nejrespektovanějším spolkům nezávislé scény. Newyorští Wu-Tang přepisovali historii rapu v devadesátých letech. Jejich razantní styl je snadno rozpoznatelný – agresivní emcees doplňují samply z bojových  kung-fu filmů, tvrdé beaty a syrová produkce. Bobby Digital alias Rzarector je spolu s Method Manem nejvýraznějším členem kolektivu - věnuje se i filmové hudbě, spolupracoval například s Quentinem Tarantinem na snímcích "Kill Bill" a "Kill Bill 2", natočil hudbu také ke kultovnímu filmu "Ghost Dog – Cesta samuraje" režiséra Jima Jarmusche. Jeho kolega Paul Banks je zpěvákem a vůdčí osobností Interpol, kteří v nultých letech mocně propagovali indie-rockovou a post-punkovou muziku.
 
Jak je patrné z dosud zveřejněných nahrávek, atraktivní spojení ikon dvou různých světů nabízí zajímavý a velmi inspirativní hudební kokteil. Nečekaně organické propojení dvou přístupů na albu okoření též účast dalších známých muzikantů. Mezi hosty se objevují zpěvačka Florance Welch z Florance and the Machine, Kool Keith nebo kolegové z clanu Masta Killa, Ghostface Killah a Method Man.
 
Chystané album "Anything But Words" vyjde 26. srpna 2016.
 
Tracklist:
1. Giant 
2. Ana Electronic
3. Sword In The Stone (Feat. Kool Keith)
4. Speedway Sonora
5. Wild Season (Feat. Florence Welch)
6. Anything But Words
7. Conceal
8. Love And War (Feat. Ghostface Killah) 
9. Can't Hardly Feel
10. One By One
11. Gonna Make It
12. Point Of View (Feat. Method Man And Masta Killa)

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná