RUKAHORE_SHOP_BANNER

Ruggedmanův flow contest zná vítěze

Flow contest, který odpálil Long Islandský rapper R.A. The Rugged Man je u konce. Rozhodovali top flowers jako Talib Kweli, Twiztid, Vinnie Paz nebo Murs. Přihlášek přišlo tolik, že Rugged man na svém facebooku zmiňuje, že všechno nestihli ani poslechnout. To, co však stihli a zveřejnili je nálož nebývalých rozměrů. Přistupte blíž, show začíná.

Každý z králů flowu vybíral své 3 oblíbence, přidělil jim body v škále 1 až 10 a krátce zdůvodnil proč volil zrovna toho, či onoho emcee. Porota se téměř jednoznačně shodla a za vítěze označila 17 letý fenomén jménem A-F-R-O. Svou konkurenci rozprášil s náskokem neuvěřitelných 24 bodů. A-F-R-O skutečně dominuje své parketě, tempo střídá nadlidskou rychlostí a slovní obsah je na úrovni legend, co potvrzuje i fakt, že o něj má zájem Eminemův Shady records.

Jako druhý se umístnil Hex One , který rozhodně vládne jak flowu, tak frázování. U jeho poslechu máte chvílema pocit, že slyšíte dva lidi. Slovní zásoba lepší než slovník od Longmana je jen třešničkou na dortu.

A až když si uvědomíte, že spolu se svým kolegou Tek-nition, který se umístnil jako pátý, tvoří formaci Epidemic, začíná být jasno, že Ruggedmanův contest rozhodně odhalil nejeden syrový diamant. Na víc hudby od tohoto dua se nelze netěšit.


A jako třetí se umístnil Raggamuffinový kulomet, Def Ill a.k.a. General Ruffian Rugged - jméno delší než než seznam Solusu a objem plic větší než fronta na úřadech. K tomu přihoďte to, že je borec je z Rakouska a rapuje v Patoisu (Jamajský dialekt) a máte černou ovci tohoto kontestu! Rozhodně ve stínu ostatních finalistů nezůstal a nejedno bystré ucho určitě zachytilo, že jeho text má docela hlubokou myšlenku.

Zbytek finalistů si můžete poslechnout na oficiálním webu R.A. the Rugged mana a mě nezbývá než dodat, že by to chtělo víc počinů jako tento kontest a já bych se jednomu nebránil ani v rámci České/Slovenské republiky.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná