RUKAHORE_SHOP_BANNER

Řezník není už jen součástí Sodomy Gomory. Říká ti něco Mortal Cabinet?

Král českého horrorcoru představuje v těchto dnech tuzemskému publiku jeho nový projekt nesoucí název Mortal Cabient. Pokud jsi očekával striktní rap plný zvrhlostí, jsi na špatné adrese, ale jisté unikum ti je přeci jen servírováno. Jak to vypadá, když spojí síly rap, black metal a elektro nářez?

Mortal Cabinet je vskutku unikátní kolabo, neboť Řezník zde využívá talentu frontmanů kapel Vanessa a Master´s Hammer. Všechny jmenované zastihneš v posledních týdnech především ve studiu, neboť chystají debutové album, které zřejmě vyjde i ve formě vinylu. Taktéž je avizován videoklip a v neposlední řadě je tu produkční král John Fryer, jež má na svých bedrech spolupráce třeba s Depeche Mode či Nine Inch Nails. I tohoto mága chtějí mít Mortal Cabinet na své desce.  

Finanční náročnost celého projektu se rozhodli autoři řešit pomocí z řad konzumentů a o peníze požádali na crowdfundingovém serveru Startovac.cz. Během dvaceti dnů se jim podařilo celé dílo zaštítit, neboť se vybralo více než 300 tisíc. Fanoušci však nemusí nadité šrajtofle zavírat a mohou dále přispívat, za což mohou získat unikátní odměny, které se k běžným smrtelníkům nedostanou. Doma vám tak může přistát například řezníkova maska, signované grafiky, speciální pivo a mnoho dalšího. Beatmakeři se mohou zapojit i do remix contestu. Pokud ti tento projekt byl zatím jednou velkou neznámou, zkus ochutnat skladby Crowley a Cirkus Mrtvých. V případě bližších informací se samozřejmě vyplatí sledovat fb stránky Mortal Cabinet

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná