Řezník a James Cole budou tančit na tvém hrobě breakdance

Jestliže něco funguje, není potřeba to měnit. Jestli to navíc funguje víc než dobře, tak to by byla úplná hovadina v tom nadále nepokračovat. A to je přesně případ kolaborace šíleného Jamese Cola a ještě šílenějšího Řezníka, kteří spojili své síly už na desce Vzestup Zla. Teď jsou oba maniaci zpátky, v nejnovějším singlu “WorldWideWicketShit“ je doprovází legenda detroitského undergroundu Mastamind.

Kdo by to před pár lety řekl, že člen kultovní kapely Natas (většímu respektu se v podzemí těší jen samotný Hádes), bude jednou na české desce dávat shoutouty „whutup Czech Republic, ZNK“. Je to ale tak, že Řezníkovo talentu si všímají nejen tady u nás, ale i za hranicemi, což jednoznačně svědčí o tom, že naše horrorcorová scéna je na velmi dobré úrovni.

James Cole, který ve svojí sloce dává, že „jeho rýmy jsou toxic“, dodal taky i super toxický buben, který nese silně jeho rukopis. Pecka “WorldWideWicketShit“ by měla být poslední výstrahou než na naše hlavy dopadne nová porce čistého zla. Opět tím stoupá očekávání, uvidíme, co špatného a prohnilého přinese deska nazvaná Hudba, u Který se Chcípá, která vylézá z hlubin Mordoru už 22.5. 2012 a kterou si můžeš předobjednat i s bonusy na stránkách ZNK. Křest desky proběhne 1.6. v pražským klubu HooDoo. Podpoř a zemři. 

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná