RUKAHORE_SHOP_BANNER

Remix století: Orion, Spirit, Papp, Opak & jejich nálet na Tublatanku

Známá skladba "Dnes" od slovenské Tublatanky dostala k pětadvacátým narozeninám dárek v podobě oficiálního remixu, jehož iniciátorem se stal Robo Papp, jenž se po obdržení souhlasu od autorů obklopil dvojicí Orion a Majk Spirit.

"O pesničke si myslím, že je to najlepšia a najznámejšia slovenská pesnička vôbec, preto som sa rozhodol, že to bude prvý a snáď zatiaľ jediný cover, ktorý urobím. Zároveň som si splnil sen, spolupracovať s Orionom a veľmi ma potešilo, že do toho s nami išiel aj jeden z našich najlepších raperov, Majk Spirit. Dakujem patrí tiež hudobnému producentovi Opakovi a výkonnému producentovi Jurajovi Jariabkovi,“ uvedl zmíněný R&B zpěvák.
 
Spokojený byl i frontman Tublatanky Maťo Ďurinda: "Teší ma a je to pre mňa pocta, že zremixovali moju skladbu Robo, Majk a Opak, výrazný predstavitelia našej r'n'b a hip- hopovej scény, ktorej držím palce, pretože je na dobrej úrovni a žial to má tiež tažké s hranosťou v slovenskom rádiovom éteri. Nový Dnes remix sa mi veľmi páči, naši raperi spolu s českým legendárnym Orionom ho ešte textovo dotvorili a dali tejto piesni novú tvár a další rozmer,“ ozřejmil zpěvák.
 
"Viem, že taká úspešná, ako je pôvodná skladba už nikdy nebude. Ale určite si tento hit zaslúžil remix. Je pre mňa cťou prerobiť jeden z najväčsích hitov Československa.“ pokračoval produkující Opak z A.M.O., jenž ovšem v rámci hesla "koho chleba jíš, toho píseň zpívej" ani nemohl říci nic jiného. Zakázka je zakázka.
 
Posíláme velký obdiv všem těm, jimž se nová verze líbí a kteří už ji mají v době čtení těchto řádků připravenou v kapesním přehrávači. Jedním dechem ovšem doufáme, že je tam venku pořád někdo, kdo to vidí stejně jako Bene.
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

StickyGreen
  • StickyGreen
  • 10.37 dne 25.04.2012

Tak to je síla..zvuk jak z prdele.Katastrofa pod kterou se podepíšou Ori s Majkem? Tak hlavně že se líbí Tublatance...

Maťo Haladej
  • Maťo Haladej
  • 10.29 dne 24.04.2012

Panebože to je hrôza

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná