Refew přitvrzuje svou tvorbu dalším singlem z Blakkak EP

Infant Terrible českého rapu. Dělá si co chce, jak chce a pořád mu to vychází. Refew zamotal hlavy nejednomu fanouškovi i rapperovi a nepřestává překvapovat dále.

Když se mi do uší dostala zvuková stopa Kamaráda, říkal jsem si, jak tohle celé zapadá k Hardcore? Blakkak EP je na spadnutí a rozpory se jen kupí. V jednu chvíli je sladkej jako cukrkandl, v druhé lije na beat nenávist a emoce syrovější než fukushimské sushi. Takže zákonitě muselo přijít pár otázek:

Kamarád je poněku tvrdší věc. Jak myslíš, že naváže v rámci EP na předešlý Hardcore?

Ten, kdo mě poslouchá delší dobu, tak ví, že dělám hudbu napříč žánry. Nikdy mě moc nešlo zaškatulkovat. Jsem raper, ale i hudebník. Kamarád je sice tvrdá věc, ale je to můj track, stejně jako R'n'B nebo funky.  A řekl bych že Blakkkak věci k sobě budou pasovat i když to je různorodá muzika. 
 
Si s aktérem textu ještě v kontaktu? Jaké jsou vaše vztahy dnes?
 
S klukem, o kterém je tenhle text, se prakticky nevídáme. Sice už nejsme vyloženě v hejtu, jelikož je to 5 let stará záležitost, ale nějak zvlášť dobrý kámoši už asi nebudeme.
 
A co tě tedy vedlo k tomu napsat takhle tvrdý text 5 let po problému?
 
Jakmile jsem slyšel ten beat, tak jsem začal psát a za pár minut to bylo napsaný. Šlo to samo, takže jsem to ani zbytečne moc nepromýšlel. Celkově, všechny tracky poslední dobou mi jdou psát hrozně jednoduše. A né na úkor kvality. Spíš jen cejtím 1000x větší spojení s beatem, než kdy dřív.

Jelikož skladby, co prozatím vyšly, k sobě moc tématicky nezapadají, můžeme čekat, že Blakkak bude mít spíše mixtapový charakter, nebo plánuješ ucelený projekt?

Ono se zdá že do sebe nezapadají, ale když si pak poslechneš celej projekt, tak zjistíš, že to má hlavu a patu.  Ale určitě chci udělat další projekt víc rapovej a tím se vrátit do začátků mojí tvorby.

Kde fanoušek najde Blakkaka v nejbližších měsících fellit?

Hele, všechny shows mám vypsaný v informacích na oficiální FB stránce, ale pokud tě zajímá jen aktuální měsíc, tak se koukni jen na úvodní fotku. Zároveň se snažim promovat shows i na instagramu, takže doporučuju odebírat aspoň jedno tohle médium.
 

 

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná