Refew posílá první libeňskou baladu z alba "Na kredit". Album vychází na jaře!

Libeňský debutant hnízda Bigg Boss dává opět vědět o svých sólových ambicích. Debutové album slíbené na represent mixtapu "Z místa" je již ve fázi příprav a nese pěkně padnoucí podtitul "Na kredit". Přesné datum vydání Refewova alba zatím stále létá ve vzduchu, pražská základna nicméně slibuje release ještě během letošního jara.

 
Refew se v posledních měsících objevil na několika hostovačkách. Mimo jiné na refrénu v Supově songu "Povinnosť" nebo se Zverinou v singlu "Ulice". Nyní poodhaluje informace k chystané desce "Na kredit", ze které posílá první ukázku s jednoduchým názvem "Pryč". Produkci zmáknul Cassius Cake, přičemž zvuk výborně navazuje na bomby z předchozího mixtapu jako "Nechci jinou" či "Krajm". Atmosféra je ale opět posunutá do trochu jiných sfér.
 
Bigg Boss Crew také připojuje pozvání na premiéru prvního videoklipu, jehož volba padla na song "Kurvy ft. Orion". Ta se odehraje (zřejmě symbolicky) na první máj v pražské Roxy. Interpreti tam zavítají v rámci Young Gunz Tour a k chystanému CD "Na kredit" tam jistě padne nejedna další informace.
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná