Refew je na cestě k vám i s triem Mike T, Delik & Kay Buriánek

Poslední Bigg Boss podpis Refew, jenž se na Orionově "Nočním vidění" představil ve dvou polohách a v obou se mu podle mínění bbarak.cz podařilo zaskórovat, trávil poslední týdny na trase mezi Libní a Žižkovem, kde za nepropustnými zdi Star Works Studia pod taktovkou výkonného producenta Dje Mike Trafika kousek po kousku lepil debutový mixtape "Z místa", který se křtí 2. května na půdě pražské Roxy.

Ačkoliv by mohl své oficiální dny na scéně stále počítat na prstech jedné ruky, podpora scény mu nechybí, což dokládá účast kompletních PSH, Dje Wiche nebo Separa. Však řekněte sami - kolik začínajících emcees mělo na svém prvním demu či mixtapu tolik známých hráčů ochotných spojovat své jméno s někým, koho ještě dva tři měsíce zpět nikdo neznal?
 
Ani třetí singl, který dostal stejné jméno jako úspěšný rádiový hit Richarda Krajča a Tomáše Kluse, nenabízí zrovna malá zvířata. Se stisknutím tlačítka "play" jsou totiž na cestě do vaší pozornosti jak Delik z MR, tak Kay Buriánek ze Sunshine, pro něhož jde podle našich informací o první profesní protnutí s rapem.
 
P.S.: Na hladového Refewa brzy natrefíte i ve video singlu "Tady vládnu já!", který bude patřit do diskografie Vladimira 518.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná