RUKAHORE_SHOP_BANNER

Řecký beatmaker Gus představuje vaším uším album Eurotrip, kde ztvárnil i Pražský hrad!

Gusovo nejnovější hudební dítko – album nazvané Eurotrip, uvedl nedávno německý blog KNKUC. Toto album obsahuje 8 instrumentálních skladeb a každá z nich je věnována jednomu evropskému koutu, jímž je inspirována. Námětem skladeb jsou různá evropská místa od Polska, Německa, Dánska, Skotska a dokonce i Česká Republika. K albu vznikl i klip hned k první pecce na desce a zároveň prvnímu singlu Spring in Gdansk, video se natáčelo v Polsku Gdaňsku samozřejmě…

Čechám je věnována skladba s číslem 7, pojmenovaná Prague Castle. Proč je důvodem nejsilnějšího vjemu z našich končin právě Pražský Hrad, nevyhledávanější z turistických míst stověžaté matičky měst, beatmaker Gus neuvádí a věříme, že časem najde i méně otřepaný symbol, který by ztvárnil. To se mu snad povede v nadcházejících měsících, protože se chystá objet pár českých a slovenských měst.

A kdo že je vlastně týpek známý pod jménem Gus a.k.a Gusal? Jedná se o relativně mladého řeckého producenta, (narozen 1992) pocházejícího z hlavního města Athény. Poté co naprosto propadl hip hopu se vrhnul na tvorbu beatů, čemuž se věnuje od roku 2005. Od té doby představil světu několik mixtape, na kterých spolupracoval s řeckými i zahraničními Mcś. Jeho oficiální první street album se jmenovalo Road To America, produkce kompletně od Guse a rýmy od zámořských jmen jako: Big Left, Craig G, Mark Deez a další... Od té doby měl možnost hrát hrát na mnoha evropskýchIzámořských klubových zastávkácha má na kontě nemálo spoluprácí napříč kontinenty. Tenhle kluk zjevně dle jmen svýchalb a mixtapů dává přednost cestovánía sbírání zkušeností po světě, což bychom mohli doporučitImnoha začínajícíma domácím producentům vůbec.

Desku Eurotrip si zdarma stáhni ZDE

Eurotrip - Track list:
1.Spring in Gdansk
2.Berlin's teddy
3.Chillin' in Bydgoszcz
4.Prestwick 4 am
5.Poznan
6.A tiger in Wroclaw
7.Prague castle
8.Last stop Munich

Odkazy stránkyGus a.k.a Gusal:

https://www.facebook.com/pages/Gusal-aka-Gus/120018841428368

http://www.youtube.com/gusal

https://soundcloud.com/gusal

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná