Raz Simone, mladá krev ze Seattlu

Přestože má Seattle jenom něco přes půl milionu obyvatel, tak místní hip-hopová scéna je větší, než v některých více obydlených městech. V současnosti se s tímto městem nejčastěji spojuje Macklemore a Ryan Lewis, ale byla by škoda opomíjet i další talenty.

Jeden takový se jmenuje Raz Simone a když si poslechnete něco z jeho tvorby, tak vám nepřijde, že teprve před třemi roky vydal své první EP. Pravděpodobně vás ale zaujme, jak si hraje se slovy a jak skládá rýmy. To proto, že před rapem se věnoval poezii. I z toho důvodu je většina jeho beatů nevýrazných, aby posluchače zbytečně nerušily, ale zato s pořádnou atmosférou. Poslechnout si to můžete na jeho třech sólových projektech. Prvním je EP Solomon Samuel Simone z roku 2013, rok na to vydal Cognitive Dissonance: Part 1 a nedávno pak druhou část Cognitive Dissonance.

Ta zatím získala nejvíce pozornosti a ještě se znásobila nedávným vydáním dvou songů, které zatím nenajdete na žádném albu. První se jmenuje Macklemore & Chief Keef a ten druhý Drake & Macklemore's Platform. Kromě jiného se v nich dovíte i o tom, jak je v Seattlu mezi kolegy vnímán Macklemore. Všechna jeho dosavadní tvorba je dostupná zdarma na webu razsimone.com.RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná