RUKAHORE_SHOP_BANNER

Rapující sukně z Detroitu Dej Loaf má debutové EP a další drzé plány

Přiznávám, že vokál drzého ksichtíku Dej Loaf jsem si oblíbil až společně s loňským detroitským represent songem "Detoit vs. Everybody", v němž po boku Dannyho Browna, Eminema a dalších vysekla krátký ale dobře zapamatovatelný refrén. Navíc, když se coby zpívající MC jednoho z nejživějších ložisek rapového světa dopracujete k tak honosné spolupráci během pouhých čtyř let od začátku kariéry, má to svůj punc.

 
Není to však jen kolabo s detroitskou bandou v čele s Marshallem Mathersem, co momentálně posouvá nemálo sebevědomé plány Dej Loaf. Kromě například společného turné s Nicki Minaj je venku čerstvý videoklip ke skladbě "All Said & Done" Chevyho Woodse, jehož EP "48Hunnid" vychází 4. srpna. Divoká růže z Detroitu v něm vzkazuje pár upřímně míněných slov v refrénu. Režie vizuálu se zhostil Wiley.
 
 
Nejvíce se teď ale skloňuje jméno Dej Loaf zřejmě v Columbia Records(!), odkud momentálně posílá své debutové EP "#AndSeeThatsTheThing". Seznam hostů staví Dej hlavně se spřízněných jmen, takže producenti jako IzzeThaProducer, iRocksays nebo DDS zřejmě nebudou známi každému stejně jako jediný host za mikrofonem Future, pro jehož zařazení měla interpretka zvláštní důvod. Big Seana pak mohou znát posluchači ze staršího singlu "Back Up".
 
Níže si také můžete prohlédnout cover a tracklist, přičemž stream celého EP pomocí spotify není dostupný v naší zemi. Pozadí tvorby celého EP "#AndSeeThatsTheThing" tak asi nejlépe vyjádří vlastní komentář autorky k (dosud nevydaným) skladbám zastoupeným v tracklistu, jenž vyšel prostřednictvím 2dopeboyz.com.
 
 
"Desire" (prod. IzzeThaProducer)
 
Tuhle skladbu jsem nasekala ve studiu v hrozně krátkym čase. Píseň, ve který jsem měla hodně na srdci a chtěla to dostat ven. Bylo toho tolik co říct! Seděla jsem s Izzem ve studiu a vybrala jsem si tuhle náladu. "Nemůžu stát vzadu, musím žít život, jdu a beru si všechno, po čem jsem kdy toužila," jednoduše znamená, že se nenechám zastavit.
 
"Been On My Grind" (prod. Go Grizz & Smash David)
 
V další skladbě vyjadřuju, jak jsem dřela, když to bylo fakt zlý. Zůstávala jsem ale soustředěná. Mluvila jsem také o vyřazení některejch věcí z mýho života, abych byla schopná správně zhodnotit sebe samotnou.
 
"Hey There" f. Future (prod. iRocksays, J. Vaughn & A Team)
 
Pěknej, sexy a jemně melodickej song. Text byl inspirován vlastní zkušeností. Poodhlila jsem některý věci, které se můžou ve vztahu stát. Přidat do skladby samotného Futurea mi připadalo výborný.
 
"We Winnin" (prod. Izze the Producer)
 
Skladba, ve který vyjadřuju, že v tomhle plánuju jet navždy. Nezáleží na tom, kolik je nenávisti. Jsem skvělá. Vyhrávám. Buď v klidu a sleduj mojí práci.
 
"Butterflies" (prod. DDS)
 
Tenhle song jsem napsala o jedné mimořádné osobě/situaci, se kterou jsem se setkala. Líbilo se mi tomu říkat: "Záhadný milostný trojúhelník". Byli jsme spojení na úrovni, který by nikdo jinej nerozuměl. Jeden ke druhýmu jsme chovali obrovský city. "Butterflies" (překl. chvění, pozn. red.) bylo to, co jsem vždycky zažívala, když jsem byla v blízkosti týhle osoby, proto jsem tu věc tak pojmenovala.
 
EP "Dej Loaf - #AndSeeThatsTheThing" právě vychází a lze jej zkoupit prostřednictvím iTunes či Spotify a dalších adres.
 
Tracklist:
01 Desire
02 Been On My Grind
03 Back Up ft. Big Sean
04 Hey There ft. Future
05 Butterflies
06 We Winnin'
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná