RUKAHORE_SHOP_BANNER

Rap Noir? Není problém, říká Rugged man

Flowostroj, který plive oheň, se prohnal Evropou v rámci svého turné s mladým Afrem a Mr. Greenem v zádech. Po cestě se stihl zastavit ve studiu Freshly Squeezed, kde dává vzniku opravdu originálnímu kousku. Račte dále, Rap noir začíná.

Několik měsíců zpátky se na facebookové stránce Rugged mana objevila zpráva, že laškuje se swingovou hudbou a tvoří něco, co jsme ještě neslyšeli. Novopečený otec dostál svého slova a spojuje své síly s swingovou zpěvačkou Marcellou Puppini z britského tria Puppini Sisters. Basový tón hlasu, kterým R.A. vládne, skvěle ladí s Marcellou a jejím scatem. R.A. a jeho opis barové dámy v rýmech opět pomotá hlavy i zdatnějším jedincům a majitelům doktorátu z angličtiny. Třešničkou na dortě je brilantní produkce a scratches z dílny Mr. Greena. Zakouřená atmosféra skladby vám jistě spříjemní nejeden dlouhý zimní i letní večer.

Hudba i video laděny do atmosféry Film Noir jsou velice originální a přináší zcela nový vítr. V momentě, kdy si nejeden pochybovač, jako třeba autor tohoto článku myslí, že rap se změnil k nepoznání a fuze s jinými žánry mu neprospívá, přichází The Greatest jako blesk z jasného nebe.

Nové Rugged manovo album je očekáváným projektem a i když ještě není známé ani přibližné datum vydání, tešíme se. Těšíme se na kvalitní, neotřelý hip hop. R.A. dokázal již posledním albem Legends Never Die, že je na vrcholu svých sil. A vypadá, že polevit nehodlá. Svou dosavadní práci na novém albu nazývá mistrovským dílem. Po této ochutnávce nelze neslouhlasit.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná