Raekwon v roli záporňáka? Ghostface dokončuje svůj mafiánský příběh

Najdou se mezi posluchači znalci Ghostfaceova koncepčního alba "Twelve Reasons To Die" z roku 2013? Fiktivní mafiánský příběh připravený ve spolupráci s Adrianem Youngem - to je i přes přirozeně ilegální prostředí hiphopového žánru dost netradiční nabídka. A jak hlásí kuloáry, dokončení "filmového" příběhu by se měli fanoušci dočkat již 10. července.

 
Připravovaná deska "Twelve Reasons To Die II" by totiž měla dějově (!) navazovat na svého předchůdce a hudba bude opět stát na schopnostech producenta a  skladatele Adriana Younga. Popis chystané desky se pyšní přívlastky jako "cinematic" či "Mafioso concept album", jímž porozumí zejména fanoušci snímků  "Scarface" nebo "Godfather". 
 
 
„Děj Twelve Reasons To Die II je situován do špinavejch uliček New Yorku, do poloviny 70. let. Potomci DeLucasovi rodiny řídí město, rozkvět ale zažívá i nový zločinecký syndikát, vedený černým gangsterem Lesterem Kanem, kterého na albu ztvárňuje Raekwon. Jak jeho moc roste, začne se postupně víc motat do cesty DeLucasovým a následuje válka. Kane ví legendu o Tonym Starksovi, který byl (na prvním albu) zabit DeLucasovými v Itálii i čí části těla byly použity k vytvoření vinylové desky..." vysvětlil pozadí příběhu Ghostface pro hiphopdx.com.
 
Na samotném CD budou tedy jednotliví hosté zastupovat především své příběhové role. Objeví se například RZA nebo již jednou řečený Raekwon. Singl "Return of the Savage" s prvním zmiňovaným je již venku, druhá ochutnávka "Let The Record Spin" se Chefem přichází nyní. „Příběh pokračuje v New Yorku, v roce 1974, kdy Lester Kane (Raekwon) vyvolává Ghostfaceova ducha otáčením dvanáctipalcové desky, vyrobené z krve Tonyho Starkse z roku 1968. Ghostface chce, aby Lester oživil jeho duši, čili - Let The Record Spin," uvedl autorovými ústy novou skladbu magazín hiphopdx.com.
 
Album "Ghostface Killah & Adrian Younge - Twelve Reason To Die II" by mělo dorazit 10. července na CD, LP a na tričkách. Počítá se i s výrobou exkluzivní edice, obsahující vše zmíněné.
 
 
Zdroj: hiphopdx.com; zdroj obrázku: rapwave.net

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná