Původní zvuk La Coka Nostra je zpět. Nové album bude ale opět bez Everlasta

Když v roce 2009 přišlo La Coka Nostra s albem "A Brand You Can Trust", svitla naděje, že DJ Lethal, Ill Bill, Slaine, Danny Boy a Everlast přinesou do svého "zabijáckého" podžánru svěží vítr do plachet. Ovšem poté, co Everlast skupinu opustil v roce 2012 kvůli zdravotním problémům jeho dcery, začal se nastolený zvuk La Coka poněkud rozpadat. Ačkoli nelze druhému albu "Masters of The Dark Arts" z roku 2012 upřít jeho kvality, byl na něm patrný Ill Billův zásah, který posunul směřování kapely k metalovějšímu nádechu.

Ne, že by posun k tvrdšímu soundu La Coka Nostra zásadně ublížil, na druhém materiálu ale chyběly pro kapelu typické vraždy jako "I'am An American" nebo "Cousin of Death". Nové informace však naznačují, že by se kapela mohla letos vrátit ve staré dobré formě (i když stále bez účasti Everlasta). Fanoušky tvorby z východního pobřeží jistě potěší zpráva, že LCN momentálně makají na materiálu k novému albu "To Thine Ownself Be True" a z něj nyní posílají první singl s názvem "The Hard Way".
 
Fešnou produkci nové skladby má na triku C-Lance a pro tamní vody typického refrénu se ujal Lawrence Arnell. Kvitujeme fakt, že čerstvá nahrávka se asi nejvíce podobá postupům, kterými rapové kombo ke konci minulého desetiletí proslulo. Lahodný buben dává díky selekci instrumentů vzpomenout na jeden z prvních hitů La Coka Nostra "It's A Beautiful Thing".
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná