První singly nebyly nic mimořádného. Spolupráce Edo G se Sahdeeqem se ale neztratí

Když občas zavětří stará dobrá esence zvuku Rawkus Records, má to smysl. Shabaam Sahdeeq opět nelení. Nedávno fans přivítali jeho EP God's Coin s Marvelousem Magem, přičemž nyní se spojil s bostonským lordem Edo G a společně přináší devět zbrusu nových skladeb pod mašlí s nápisem Recognize Your Power.

 
V duchu pojetí celého projektu se nese i jednoduchá myšlenka, kterou k novému EP poznamenal newyorský producent Fokis: "Každý nebo každá z nás má svobodu a schopnost dělat to, co si přeje. Můžete hodně pracovat nebo hrát, můžete dělat tenhle druh hudby nebo tenhle. Volba je na vás. Je to jen o svobodné vůli člověka a o tom, jak naložíte s vaší mocí."
 
Vyjádření je stejně přímé jako rýmy obou hlavních protagonistů a Fokisova strohá produkce. O přístupu ostatně nejlíp vypovídá intro bez beatu Recognize Your Power, kde se vám nesmlouvavý hlas snaží promluvit do duše. Sympaticky skromnou stopáží se prokoušete až k závěrečné, zádumčivé skladbě Shout Outs, kde zejména Edo G volí dost zajíavou flow. Oproti prvním singlům, jako Trust Ya Self, které byly snad až příliš strohé, se nakonec jedná o docela šťavnatý poslech, jenž se mezi většími audio rybami hned neutopí.
 
Moc je v každém případě také v rukou Ras Kasse, Oh Noa, Planet Asii, Craiga G, Toraeho a DJe Eclipse, jež se podíleli jako hosté. 
 
EP Shabaam Sahdeeq, Edo G & Fokis - Recognize Your Power poslouchejte pod těmito řádky.
 
 
 
Zdroje: blackouthiphop.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná