Projekt Fort Minor se vrací k životu

Ale návrat doprovází jedna důležitá otázka. Dočkáme se nového alba? Nový singl napovídá, že se chystá celá deska, ale zároveň o ní nikde nepadlo slovo.

Kdo Fort Minor sleduje na sociálních sítích, ten si v posledních dnech musel všimnout zvýšené aktivity, která vyvrcholila vydáním nového singlu Welcome. Sám Mike Shinoda k němu připojil ručně psaný dopis, ve kterém nám sděluje, že neměl v plánu napsat nový Fort Minor song, ale nějak k tomu prostě došlo. Poté dodává, že nejde o část nového alba, což se dá vysvětlil dvěma různými způsoby. Každý fanoušek doufá v ten druhý. Tedy že jde o promo singl, který na budoucím albu nebude. Proč jinak by se novinka objevila? Navíc v tuhle dobu, tedy deset let po vydání alba The Rising Tied.

Mike v dopise dále zdůrazňuje to, že Fort Minor je pro něj velmi osobní projekt, jelikož si obstarává vše od textů, přes hudbu až po technickou stránku, včetně grafické podoby. Své malířské umění předvedl i ve speciálním videoklipu, který se natáčel ve Venice. V něm na tisíc prázných obalů od desek nakreslil obrovský obraz, takže vznikla taková mozaika a její část můžete mít i vy. To v případě, že si singl na vinylu koupíte. Vyjde vás minimálně na necelých sto dolarů, ale zase víte, že máte doma kus umění. Každý z nich bude originál s podpisem. Jestli si vystačíte s mp3kou, tak tu si můžete zdarma stáhnout na oficiálním webu. Zmíněný klip by se měl během dneška objevit na tom samém místě.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná