Přímo z Botova: rázný pilotní singl IF, spolupráce s Rascem i experimenty Fattea

V Čechách dosud mají tři studiové desky pouze Pio Squad; už zanedlouho je však napodobí spisovný Idea s nespisovným Fattem, kteří tím jen potvrdí svou vydavatelskou potenci. První singl ze třetí studiové desky "Doma", která vyjde v lednu 2010, se jmenuje "Bude hůř" a probírá generační pubertální problémy i trable českých, nejen rapových skupin. Beat, cuty i scratche dělal Fatte. IF: Bude hůř (Doma, TNKD records)
První z internet free release věcí z labelu TNKD je skladba "Go Get It!", ve které hostuje Cali Agents number one Rasco. Track se měl původně objevit na Fatteově sólo producentské desce s vtipným názvem "Sólokapr", ale nakonec se s parťákem rozhodli udělat další album IF, protože rychlost československých MCs nahrávat sloky na producentské desky je závratně pomalá. Dj Fatte ft. Rasco (Cali Agents): Go Get It! (net release 001)
Skoro by se dalo říci "komu se nelení, tomu se Fatte". Ten je pořád zavřený ve studiu Včera Večer a dělá buď na IF, nebo na svých projektech. Jedním z nich je projekt Famoz Undermazz, starší minimálně jednou tolik než aktuální skupina. Prvním songem je elektronická "City in the snow", druhou věcí je naopak pomalá, hiphopová "Organ". Famoz Undermazz: City in the snow / Organ (net release 002)
Nedávno jsme psali: Poslouchej vyčerpávající info o novince IF Zdroj: Ty Nikdy Records

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná