Příběh 36 Seasons rozpovězen, venku první dvě skladby

Tomu, že čas návratu Tonyho Starkse domů se blíží jasně napovídá fakt, že Ghostface vypustil během posledního týdne první dvě skladby z příběhového alba 36 Seasons. Otvírá se cesta rapových komixů, nebo komixového rapu?

První skladba nese název Battlefield, nebo-li Bojové pole a přináší nám první náhled na charaktery, které zřejmě v 36 Seasons sehrají hlavní roli. Hostují Kool G Rap, AZ a Tre Williams. Tony se vrací do svého města, které však nemůže poznat. Tre Williams se postaral o skvělý refrén a beaty si vzal na starosti Lil Fame z M.O.P.  Pokud je tohle jen úvodem do alba, máme se na co těšit.


Druhým v albumovém pořadí avšak první ve vydání je Love don't live here no more. Jak již název napovídá, půjde o Tonyho návrat k své lásce, kterou shledá po 9 letech. Jaké je jejich setkání? Hlubší, basový beat a osazení soulové zpěvačky Candace Springs jasně napovídá..láska tady nežije, tedy né ta Tonyho.

Těsto na temný příběh ulice je připraveno a není potřeba ani šéfkuchaře Raekwona abys' poznal, že půjde o mistrovský kousek. 9. Prosince je ten datum, na který si každý příznivec klasického hip hopu těší. Otvíra se tedy cesta pro takové projekty, nebo zůstane Ghostface-ův počin bez větších ohlasů?

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná