Po více než pěti letech vydali Nottz a Asher Roth pokračování The Rawth

Chtěl jsem začít tím, jak se Asher v očích spousty lidí stále nevymanil ze škatulky, kam si jej zařadili po I Love College. Takhle jsem už začínal několikrát, takže je potřeba jiný přístup. Asher Roth umí rapovat a několikrát už to dokázal, Nottz má na kontě spoustů pecek a Travis Barker sice začínal jako punkáč, ale větší jméno má nyní možná už v hip-hopu.

Když tyhle tři dáte dohromady, tak jejich společné EP si stáhnete, aniž byste museli něco číst. Něco málo vám k EP Rawther řeknu i tak. Pokračování prvního EP Rawth s Nottzem bylo v plánu v podstatě od jeho vydání na konci roku 2010. Později přišla zpráva, že na pomoc byl přizván Travis Barker. Času na produkci tak byla spousta a je otázkou, jak staré tracky na EP ve skutečnosti jsou. Odpověď jsem nenašel, ale vůbec bych se nedivil, kdyby pocházely z doby kolem roku 2012, kdy Asher vydal mixtape Pabst & Jazz, protože sound mají velmi podobný. Ale klidně mohou být aktuální a Asher zase přitvrdil po odlehčeném albu RetroHash.

Poslouchat a stahovat můžete níže. Nebo se třeba nejdřív podívejte na klip. Klidně i vícekrát, protože stopáž je, bohužel, hodně krátká. Ale dobrého po málu, jak se říká. A aby to bylo kompletní, tak doplním, že jediným hostem je Royce da 5'9".RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná