Po necelé dekádě dorazilo další slovenské dvojalbum. Prý s nejlepšími podklady ve střední Evropě

Vydat dvojalbum je odvážným počinem v jakékoliv době a hlavně odvážným krokem, na který si troufne pouze málokdo. Nebudeme-li počítat rekapitulační Superz a jejich "Dva nosáče", respektive Spiritovu černou a bílou desku, jejíž pokračování však vyšlo zhruba po měsíci, pamatujeme pouze na to, když před necelými deseti lety přišla s dvoj diskem "Dual Shock" Moja Reč. Od té doby bylo ticho po pěšině.

Na dnes již rozpadlé těleso z Handlové ovšem nyní navazuje ADiss, který se při této příležitosti spojil s produkujícím Hoodinim a dohromady spáchali náhravku "My", která se nakonec zastavila na šestadvaceti tracích a patnácti spolupracovnících.
 
Mezi nimi najdete například Dje Wiche, Separa, Dameho, Kaliho, Supu, Delika, Refewa, Andese, Puerta, Tinu, Majselfa nebo Ciga z H16.
 
"S obrovskou radosťou by som Vám rád oznámil, že rok a pol práce je u konca. Hoodini si zobral na starosť hudobnú stránku, za čo mu veľmi ďakujem, pretože sa nám podarilo vytvoriť niečo fantastické," chválil svého dvorního beatmakera reprezentant vydavatelství Overground Art a to, že to s lichotivými slovy myslel vážně, dokládá i výňatek jednoho z textů, v němž ho označil "bohem, co tvoří minimáně nejlepší hudby ve střední Evropě".
 
Během následujících čtrnácti ukázkových minut ostatně zjistíte více...

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná