Planet Asia má volno. DirtyDiggs s Killa Kalim mezitím připravili EP zdarma

Dvojice, jejíž cestu na vrchol lemuje hlavně pojem "Gold Chain", v poslední době hnízdí v oblasti krátkometrážních projektů. Produkce DirtyDiggs letos stihla zaznít na Asiově "2010 A.D." i v nedávné nahrávce "Nautica Nagas". Smyslná trueschoolová produkce se nyní vrací v čerstvé nahrávce s Killa Kalim.

 
Pokud je vám jméno Killa Kali neznámé, mohli jste jeho účast zaznamenat na starších projektech Planet Asii a stejně tak v produkci značky DirtyDiggs, které se ostatně tento článek také týká. Killa Kali sice není zrovna charisma v akci, můžete se ale spolehnout, že zaklínací formule z LA ovládá stejně dovedně jako jeho kolegové.
 
Společné studiové sessions nyní vyústily v EP "Kalimari Kalcium", které se orientuje hlavně na ostré trumpety a ještě ostřejší slovní zásobu. Kali se ve všech osmi případech obešel bez dalších hostů. Autoři zároveň upozorňují na nové EP formou videoklipu k minimalistickému boom bapu "Broccoli Soup". Jak jdou tyto dva pojmy k sobě, můžete prověřit níže.
 
EP "Killa Kali & DirtyDiggs - Kalimari Kalcium" právě vychází. Poslouchat a stahovat můžete zdarma prostřednictvím přehrávače.
 
 
 
Zdroj: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná