Pil C odhalil všechny karty, hudbu mu dal i Sergei Barracuda či dvorní producent Mc Eihta

"Moj sophomore album je to najlepsie, co som kedy spravil," vzkázal Pil C na adresu svého dlouhohrajícího počinu s pořadovým číslem 2, které se jmenuje "V rádiu hral Elán, keď umrel Tupac".

Následovník "Hype" disponuje jedním z nejoriginálnějších názvů, které nám kdy česko-slovenská branže předhodila a my tleskáme. Hádáme, že může jít o osobní vzpomínku frontmana Comebackgantu na jeho vyrůstání ve druhé polovině roku 1996, ale potvrdit si to raději necháme až v nějakém rozhovoru.
 
Tracklist, který čístá 12 skladeb, obsahuje sedm beatů od SpecialBeatz. Autorem dvou podkladů je DaySix a po jednom instrumentu dodali Enthic, Sergei Barracuda (!) a Rakušan Brenk Sinatra, jenž patří k nejlepším evropským beatmakerům současnosti, jehož cení i Dj Premier a který stojí za kompletní produkcí nahrávky "Which Way Iz West" pro Mc Eihta.
 
"Pre mna to je velmi osobny album, uprimny, miestami nahnevany, miestami smutny, melancholicky. Dakujem kazdemu jednemu, kto prilozil ruku k dielu," doplnil Pil, jemuž s nejčerstvějším projektem pomohli také Calin, Ego, Majk Spirit, Idea, Václav Rouček, Sergei Barracuda, Fobia Kid a Dj Metys, jehož word cuty dostávají prostor v závěru.
 
Disk rozrazí pomyslné dveře v pondělí 13. listopadu. Ukázky smíchané NobodyListenem máte o centimetr níže...

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná