RUKAHORE_SHOP_BANNER

Phat Kat už nám chyběl. Na co zve singl s duem Elzhi & Guilty Simpson?

Phat Kat? Směle doufáme, že se tam venku najdou i lidi, kteří si nemyslí, že nám uteklo jedno písmeno a že máme na mysli přední lyrické dravce Česka Daniela Ďurecha a Adama Svatoše.

Řeč je o podsaditém reprezentantovi Motor City, jenž měl uprostřed devadesátých let kapelu s Jay Deem, jež se jmenovala 1st Down a později ho bylo možno zastihnout i v projektu Cold Steel.

To, že jsou jeho skladby důležité i po dvou dekádách ve hře, dokazuje také sympatický remix singlu "All Madden", ve kterém vedle Ronnieho Eura figurují staří známí Guilty Simpson a eLZHi.
 
Ačkoliv přizváním dotyčného tandemu nenabere Ronnie Wats originalitu, vynahradí to sázkou na kvalitu. Pokud by totiž někdo chtěl zpochybňovat úroveň přítomných zástupců státu Michigan, musel by být šílenější než Max.
 
Vše bude součástí jeho projektu s londýnským beatmakerem Agorem, jenž je podepsán pod všemi čtrnácti tracky nadcházejícho LP "Rededication To The Suckers".
 
A to nejdůležitější na konec - dlouhohrající novinka, jejíž název odkazuje na letitý a klasickým statusem ověnčeným axi singl "Dedication To The Sucker", vychází již 30. října. Třikrát hurá!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná