Pete Rock se po deseti letech vrací s čistě instrumentální deskou

Trojka se těší pověsti šťastného čísla. A pokud je vaše třetí album zároveň druhým pokračováním klasiky z dob minulých, má tohle bingo dost nadějné slosování. Stejně jako v případě instrumentálního opusu "PeteStrumentals" z roku 2001, si newyorský rapper a producent u jeho následovníka počkal, než nastřádá dostatek materiálu.

 
Od "PeteStrumentals" dělí fanoušky již patnáct let. Poslední instrumentální deska "The Surviving Elements: From Soul Survivor II Sessions" z Peteho dílny pak vyšla před deseti lety. Po celé řadě kolaborací a projektů se začleněním vokálů je tak vycházející "PeteStrumentals 2" oprávněně sledovaným kouskem.
 
Ve spolupráci se svým parťákem CL Smoothem producentská legenda zremixovala několik kousků od umělců jako Public Enemy, Ghostface Killah nebo Nas, ale na novém nosiči samozřejmě nechybí i dosud neslyšené kousky.
 
 
Narozdíl od svého předchůdce je "Petestrumentals 2" výhradně hudební záležitostí s výjimkou několika vstupů či vokálů, které Pete Rock vyhrabal ve své nekonečné knihovně samplů. Za slyšení stojí například singl "Cosmic Slop" nebo requiem věnovaný detroitské ikoně "Dilla (Dilla Bounce (R.I.P)". Níže si můžete celé LP poslechnout.
 
Album "Pete Rock - PeteStrumentals 2" právě vychází a objednávat jej můžete prostřednictvím eshopu labelu Mello Music Group.
 
 
Zdroje: hiphopdx.com, 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná