Pět minut s Delikovým EP "Rozlúčka so slobodou"

Dosud vydané singly z Delikova EP "Rozlúčka so slobodou" možná nevyvolávají nadšení u všech posluchačů, rozhodně však vyvolávají spoustu námětů k diskuzi. Flow, se kterou v minulém roce Delik nastoupil, ocení zejména mladší generace posluchačů. Uvidíme, jak k ní přistoupí ti, kteří vyrostli na MR.

Obě skupiny si v každém případě mohou v následujících pěti minutách udělat představu, co nás s vydáním rozlúčky čeká. Handlovský jezdec posílá ukázky všech skladeb s výjimkou titulní písně, která má být pro posluchače překvapením. Z manuálu k novému materiálu zatím tedy víme, že jako hosté se objeví Otis, Turbo T, Sergei Baracuda a z dorostu si kopne i Gleb a Samey z HAHA Crew.
 
"Lúčím sa so slobodou vy kurvy," říká autor v ukázce "Kundyprachyweed". Nové EP se i díky doprovodnému videu tváří celkem atraktivně. Songy jako "Akty XXX" nebo "Spiteri a hajzli" budí při nejmenším zvědavost. Jako třešničku na dortu přidává autor "Daj mi 5" nebo "Dual Shock" i vkusně zpracovaný cover. Pro ty, kterým nový Dalybův nový zvuk sedí - kdo u vás vede? Delik, HAHA Crew nebo někdo další?
 
 
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná