RUKAHORE_SHOP_BANNER

Paulie Garand v hlavní a Rest s Method Manem ve vedlejší roli

První den Hip Hop Kempu, čili 16. srpna, odhalí Paulie Garand druhou sólovou desku "V hlavní roli", jež má být protkána spoustu odkazů na filmy, které ho během jeho života ovlivňovaly a pořád ovlivňují.

Do titulků se ještě někdo může pořád vklínit, ale již nyní je jasné, že ve vedlejších rolích zastihnete jména jako Idea, Rest, Lyrik, Lipo, Kato, Erika Fečová, Karolína Baranová, Fatte, Inphy, Kenny Rough,Dj Wich, DTonate,Smart, Peko nebo ODD.
 
Právě poslední zmíněný liberecký beatmaker, jenž vystrkuje růžky stále zřetelněji, dodal svému zkušenějšímu krajanovi podklad k druhé singlovce "Du s větrem", jíž "orámoval" Method Man a kterou otevřel Rest, jenž v současnosti poskytuje více hostujících šestnáctek než Sean Price.
 
Jak dále prozradil zakladatel BPM, ještě do premiéry přijde třetí singl "Retart": "Deska je momentálně v míchací fázi, kdy s Kennym ladíme zvuk a čekáme na sloky od hostů, než přijde poslední fáze mastrování u nás v zahradním felltánu. Příští tejden točíme klip na třetí singl s příznačnym názvem Retard, fotíme booklet a kompletujeme. Těšim se na výsledek a na reakce," uvedl člen Ty Nikdy.
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná