Opomíjený člen GOOD Music se připomíná novinkou

Sedm let u labelu a za tu dobu ani jedno album nebo EP. Cyhi the Prynce není jediný, kdo má pod Kanyeho značkou takto nelichotivou bilanci. Dá se pochopit, že přednost dostal Desiigner, ale proč dokázal během jednoho roku vydat album i nevýrazný HXLT?

Odpověď na tuto otázku znají nejspíš hlavouni Def Jamu, se kterými Cyhi před dvěma roky řešil rozvázání své distibuční smlouvy. Nicméně součástí GOOD Music je stále a pokud pro Kanyeho bude psát hity i v budoucnu, v tomhle ohledu se nebude nic měnit. Důkazem budiž to, že Yeezy je hostem na nejnovějším singlu Dat Side. Jde o již třetí ukázku z dlouho očekávaného a také odkládaného debutu, jehož název se ustálil na No Dope On Sunday. Již dříve vyšly songy Legend a Movin' Around se Schoolboyem Q. Aktuální singl si Cyhi nejspíš šetřil delší dobu, protože podle zdrojů TMZ je Kanyeho sloka starší září 2016. Poté totiž Kanye vyrazil na turné, po kterém následovalo nervové zhroucení a hospitalizace.

Kdy tedy vyjde ono album, na které netrpělivě čeká nemálo lidí? Již v únoru, při vydání prvního jmenovaného singlu, slíbil Cyhi vydání v létě. Přesun na konec června, kdy vychází Movin' Around, a Cyhi oznamuje, že album dokončil a odevzdal Sony k vydání. Dalším krokem by tak mělo být oznámení data vydání, ale toho jsme se nyní nedočkali. Snad tedy nebudeme muset čekat dlouho. Protože nechci za další dva roky opět psát, že Cyhi the Prynce konečně vydá své album pod novým názvem. Takže držím palce. Nejlíp, aby to vyšlo ještě letos. Na závěr dodám informaci, že na albu bude jako výkonný producent podepsaný právě Kanye West.

Podívejte se taky, jaký udělal Cyhi dojem začátkem roku u Swaye. A možná nás letos čeká krutá zima...

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná