Novinky od Top Dawg Ent.

Co jsem tak vysledoval z reakcí, tak ohlášení prvního jména na letošním Kempu se neobešlo bez, pro mě, nepochopitelných nenávistných reakcí, protože pokud si někdo zaslouží být na vrcholu, tak je to právě Kendrick Lamar a jeho kolegové za léta dřiny, které je dostaly na současnou pozici.

Od posledně se plány u TDE moc neměnily. Jen Unit 6 se opozdilo a stále není venku, přestože už je hotové a připravené k vydání, ale dnes je důležitější spíše marketingová stránka věci. Na tu Schoolboy Q kašle a posílá ven první singl z debutového alba Oxymoron. Nevsadil na něm na žádné zvučné jméno, protože je to čistě sólová věc, kterou produkoval Kanaďan Boi-1da a jeho pomocníci The Maven Boys. Jde v něm slyšet jejich typický zvuk, ale zároveň se přizpůsobili stylu Schoolboye. Nedávno se objevila fotka, na které ve studiu sedí Q, Action Bronson a Alchemist, což je určitě zajímavá kombinace a jsem zvědav, jestli se na album dostane.

Kendrick momentálně další singl nepotřebuje a tak se s Ab-Soulem vyblbli na remixu Sail od Awolnation. Jay Rock je stále vidět nejméně, ale koncem ledna se objevil na spolupráci Terrace Martina a Willie Bho z producentského týmu TDE, Digi+Phonics.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná