RUKAHORE_SHOP_BANNER

Noví Strong Arm Steady jsou jen pro zvané

Ale to neznamená, že vy byste do klubu nemohli patřit, protože jde o název nového EP, které se jmenuje Members Only a stejně jako nové EP od Gangrene vyšlo na Smoker's Day a je ke stažení zdarma.

Původně chtěla trojka z Cali v tento den vydat album Stereotype, které jim produkoval Statik Selektah, ale to si vyžádalo odklad na poslední chvíli, takže až o něco později. Krondon nás tedy nechtěl ponechat bez nové hudby a tak zabrouzdal do nevydaných skvostů, které čekaly na to, až přijde jejich čas a ten nastal teď. Nabízená kompilace obsahuje šest plnohodnotných tracků od známých producentů (Mars, Sid Roams, Lee Bannon, DJ Khalil, Nottz) obohacené i o pár hostů. Z alba Stereotype vyšel druhý singl Premium a pokud jste ještě neslyšeli loňské album Arms & Hammers, tak si jej běžte stáhnout na web strongarmsteady.net, kde se poté objeví i ono nové album.

Download

01. Members West (Intro)
02. So Hard (Prod. by Mars)
03. LOVE (Prod. by Nottz)
04. Join The Gang (feat. Mistah FAB) (Prod. by Sid Roams)
05. Warning Jacket (feat. JellyRoll) (Prod. by DJ Khalil)
06. One Mistake (feat. Washay Choir) (Prod. by Lee Bannon)
07. Got No Gun (feat. Obie Trice) (Prod. by The Art Teacher)

A ještě poznámka k tomu, co vyšlo na Světovy den marihuany. Curren$y s Alchemistem měli vydat pokračování Covert Coup pod názvem Re-Coversionalize, které se nakonec nekonalo, ale jen tak se objevily ke streamu instrumentálky z Covert Coup. Možná je to tím, že už 5. června vychází album The Stoned Immaculate. Teď k tomu co vyšlo: Zumbi ze Zion, instrumentální Chuck Inglish z Cool Kids a zremixovaný Torae. Bylo toho víc, ale tohle stojí aspoň za zmínku.

Text: RingMan

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná