Nové album a čtyři klubové zastávky. PremRock se listopadu vrátí do naší domoviny

PremRocka si u nás za časů dvojice alb Peníze nebo život vypůjčoval do svých skladeb Oliver Lowe. O tom, že newyorskému fantomovi není naše domovina úplně vzdálená, svědčí i seznam zastávek nadcházejícího Pen and Pads Tour II, kde našinec najde hned čtyři zastávky. Ještě předtím však PremRock přijde s novým releasem.

 
PremRock, jehož mohou méně znalí posluchači zaoceánské tvorby znát prostřednictvím spoluprací s Oliverem Lowem na desce Peníze a život 2, se vrátí začátkem listopadu s novým albem Leave In Tact a o chvíli později také do českých klubů.
 
 
Na chystaném releasu, jenž by měl dorazit do našich přehrávačů 11. listopadu, se spojil s producentem Fresh Kilsem, od něhož si minimálně (podle prvního a povedeného singlu Broken Hallelujah) slibujeme zachování tradičně oldschoolového rukopisu PremRockových projektů. Vedle hlavní dvojice by měli chystané album obsadit také Homeboy Sandman, C Rayz Walz či El Da Sensei.
 
Jak stojí výše, kvality nového materiálu nemusíte testovat jen ve vašich sluchátkách, ale také ve čtveřici měst, do nichž přijede duo PremRock a Fresh Kils kralovat. Konkrétně se autoři objeví s novou deskou v Kadani (12. 11.), v pražském klubu Cross (15. 11.), na náplavce v Hradci Králové (17. 11.) a svoji návštěvu završí v chomutovském klubu Pecka (18. 11.).
 
PremRockova nová deska a čtyřnásobná klubová účast se jeví minimálně jako adekvátní podzimní otvírák. Tenhle chlápek není hvězda. On je nezávislost. V tvorbě i ve výběru míst, která s ní navštíví. Má za sebou ostatně vystoupení v několika desítkách měst za oceánem i v Evropě. 
 
Kromě singlu Broken Hallelujah najdete níže také live verzi skladby a seznam zastávek Pen and Pads Tour II.
 
 
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com, fcaposse.wixsite.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná