Nezastavitelný Smoke DZA si neodpočinul ani o Vánocích. Fanouškům daroval nový mixtape

Smoke DZA měl letos práce až nad hlavu a nejen díky tomu o něm bylo hlavně v závěru roku 2017 slyšet prakticky nepřetržitě. Ještě v únoru promoval své zatím poslední LP s Petem Rockem a v závěru sezóny přišel hned se dvěma mixtapy, přičemž druhý z nich se nese v duchu vánočních nálad. Koho ale už bolí hlava ze svařeného vína, konzumovaného za zvuku cinkajících rolniček, může být v klidu. Komerčně nejzajímavější sezóna roku se tu nevykrádá.

 
Jméno Smoke DZA patří k těm, jež byla letos skloňována nejvíce. Ještě na konci roku 2016 nabídl Sean Pompey kolabo Don't Smoke Rock s Petem Rockem, jež ale po obsahové a instrumentální stránce spíše zklamalo. Chvíli se drbalo o konci kariéry třiatřicetiletého interpreta, aby se v listopadu vytasil s mixtapem Cuz I Felt Like It Again.
 
Jen měsíc a půl po posledním mixtapu se Smoke hlásí s jeho následovníkem, jenž nese jméno An Iceberg Big Christmas. Nový mix obsahuje deset stop. DZA zde využil některé instrumentály, jejichž fragmenty si v minulosti oblíbili jeho rodiče a přátelé. Realizace zajímavého nápadu se obešla bez asistence dalších hostů.
 
O "dárkovém" charakteru nahrávky An Iceberg Big Christmas promluvil i samotný DZA. „Udělal jsem tuhle věc pro mýho tátu a všechny OGs z celýho světa, kteří si tyhle věci o svátcích pouští, něco jinýho pro mladý lidi z těhle časů. Spoustu lásky všem užívajícím si svý milovaný," cituje Smokea server 2dopeboyz.com.
 
Mixtape Smoke DZA - An Iceberg Big Christmas poslouchejte a stahujte pod článkem.
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com, datpiff.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná