Nepotřebuju světla a červenej koberec, hlásá Rest po pravici s Djem Fattem a po levici se Strapem

Jestli jste někdy přemýšleli nad tím, kdo by mohl být považován za tahouna tuzemského boombap rapu, určitě vám prolétla hlavou i dvojice Rest & DJ Fatte, jejichž druhé studiové album "Střepy" je po tři roky staré "Premiéře" doslova na spadnutí.

Deska vyjde už v úterý 1. 10. 2013. Ještě než se však "Střepy" dostanou do vašich uší, tak si můžete vychutnat třetí a poslední singl s názvem "Noční směna", v němž spolu s Restovskim popisuje své pracovní návyky také hostující Strapo. 
 
Spolu s dříve zveřejněnými singly "Blázen" a "Sklerotik" bude album obsahovat 17 plnohodnotných skladeb, které dohromady dávají soubor aktuálních Restových myšlenek a názorů. Vše samozřejmě kompletně pod producentskou taktovkou DJe Fattea. Mezi dalšími hosty se objeví kolegové z Ty Nikdy labelu – Idea, Paulie Garand a Boy Wonder, stejně jako další interpreti Separ, Majself, MVP či Martin Svátek, v souvislosti s nímž doufáme, že potvrdí status aktuálního krále domácích refrénů.
 
Jak už bývá u Ty Nikdy zvykem, k albu se váže také koncertní turné, které odstartuje 18. října v Liberci a bude ukončeno 16. listopadu křtem desky v pražském klubu Rock Café. Hned po vydání alba si tak můžou všichni fanoušci zkontrolovat Restovu koncertní formu na devíti českých a jedné slovenské zastávce.

Rest & DJ Fatte – Střepy (2013, Ty Nikdy)
1. Nic novýho
2. Blázen
3. Noční směna + Strapo
4. Lóvesong
5. Střepy
6. Nepiš + Idea, Martin Svátek
7. Mám to jinak
8. Amok
9. Revizor + Separ, Majself
10. V moci démonů + Boy Wonder
11. Sklerotik
12. L. S. D. + Paulie Garand, Martin Svátek
13. Smířená
14. Smrtelník + Majself
15. Raz, dva
16. Správnej čas, správný místo + MVP
17. Pane Bože

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná