RUKAHORE_SHOP_BANNER

Nejčerstvější deska z Ty Nikdy už je k poslechu od první do poslední vteřiny

Již bezmála dva roky uplynuly od vydání úspěšného alba dvojice Paulie Garand & Kenny Rough – “Molo“. Navázat na takhle úspěšnou desku je výzva, kterou si málokdo uvědomuje. I to je jeden z důvodů, proč jsme si museli na nový nosič z liberecké kotliny tak dlouho počkat. PG X KR jsou ale nezastavitelní a kdo čekal, že všechny nápady už vyčerpali na album "Molo", bude muset po poslechu desky "Boomerang" uznat svůj omyl. Paulie a Kenny nejsou zpět. Jsou tu pořád!

Bumerang se většinou vrací zpět. "Boomerang" se také vrací zpět, ale Garand s Kennym ho neustále hází někam do neznámých míst, které chtějí objevit. Je to jako výzva, proto jim nikdy nezůstane v rukou a bude pořád na cestách, stejně jako jejich hudba a vizuály. 
 
Posun od minulé desky je patrný na první poslech, prostor dostaly vedle newschoolových beatů i tradičneji laděné produkce a zároveň si PG X KR drží svůj specifický zvuk, který si jejich fanoušci již dávno zamilovali. 
 
"Idea je taková, že i když jsme stále tady a děláme hudbu, vracíme se jak boomerang k lidem a věcem, který milujeme. Zároveň vracíme všechny snahy zpátky do hudby, takže určitě návrat. A to například i ke starejm beatům, jelikož produkce není jenom moderní," uvedl Paulie Garand, jenž měl za posledních devět let kromě "Boomerangu" prsty i v počinech "Mozoly", "Slova", "Horizonty", "Harant", "V hlavní roli" i "Molo" a to ještě nepočítáme kompilaci "Label".
 
Melancholická nálada prostupuje celým albem, tu a tam podpořená zasněnými vokály hostující zpěvačky Lenny, či Martina Svátka. Kdo už se začínal bát, že album je snad ochuzeno o hosty z řad hiphopových, nemusí se nadále strachovat. Na seznamu featuringů nalezneme taková jména jako buldozer Separ, king of trap Pil C či liberecký renegát Roseck. A protože Ty Nikdy je rodina jako žádná jiná, nechybí ani labeloví parťáci MC Gey, Rest a Idea.
 
A jak bude "Boomerang" fungovat naživo? O tom se přesvědčíme na turné, které odstartuje na začátku února 2016. Společně s PG X KR bude ČeskoSlovensko křižovat i jejich dlouholetý parťák Roseck, který mimochodem také dokončuje své debutové album.
 
 
Boomerang Tour 2016:
05/02 Mladá Boleslav / Forum
06/02 Tábor / Kotnov
12/02 Bratislava / Dole
13/02 Letovice / Fabrika
19/02 Brno / Melodka
20/02 Olomouc / S Club
26/02 Jihlava / Soul
27/02 Teplice / Božák
04/03 Ostrava / Fabric
05/03 Zlín / Fenix
12/03 Plzeň / Phanteon
18/03 Praha / Žižkovská Noc
19/03 Kladno / Poldofka
01/04 Liberec / Golf Bar

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná