Něco k nedělnímu poslechu

Poslední den týdne bývá většinou takový pomalejší a na internetu moc novinek není, takže z tohoto důvodu bych vám vždy v neděli rád nabídl nějaký kousek k poslechu, který stojí z poslech, ale nic víc navíc vás to stát nebude.

Takový je totiž současný stav hudby, kdy zadarmo dostáváme plnohodnotná alba. To dnešní je dokonce vylepšená verze alba, které je normálně v prodeji. Autorem Redux edice alba Careless je J. Pinder, mladík ze Seattlu, kterého mám v hledáčku od roku 2008, kdy Jake One vydal album White Van Music. Pro upřesnění se objevil na songu Big Homie Style. Od té doby vydal freEP Code Red, ke kterému později připojil pětici novinek a vzniklo tak album Code Red 2.0. Tady se znovu potkal s Jakem Uno, stejně jako s dalšími beatmakery ze severozápadu - Vitamin D a Kuddie Fresh.

Jake One na Careless žádný beat nemá, ale co se týče produkce, tak jde o album na úrovni. Vede to Kuddie Fresh a zbytek si rozdělili Vitamin D, Focus..., Illmind, Frank Dukes a DJ Khalil. A pokud vás dokáží nalákat hosté a slyšíte na jména jako Rapper Big Pooh, Musiq Soulchild, Marsha Ambrosius nebo Chocklate, tak víte, že půjde o dobrou věc. Propagace celého projektu se ujal DJ Skee a ten taky nedělá jen taky něco. A pokud vyhledáváte zajímavé klipy, tak ty má J. Pinder taky - podívat se na ně můžete tady.

Z poslední doby stojí alespoň za zmínku nový a pořádně hyphy Clyde Carson, sólový Fashawn a Action Bronson společně s Alchemistem. Těším se zase za týden s něčím zajímavým.

Stahuj J. Pinder - Careless Redux

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná