RUKAHORE_SHOP_BANNER

Nastudujte si materiál, s nímž míří do Prahy Oddisee a Good Company

Beneath the Surface je podtitul Geniusovy desky z roku 1999. Beneath the Surface je taky název nahrávacího studia chicagského producenta Omida Walizadeha. A Beneath the Surface je odteď i název nového alba, jež společně připravili Oddisee a Good Company. Nebyli na to ale tak úplně sami, protože se jedná o nahrávku z koncertu a to s velmi lahodným ozvučením. A co je na tom nejlepší? Tenhle piece vychází jen pár dní před živým vystoupením Oddiseeho a Good Company v Praze.

Talentovaný Oddisee se v letošním roce může pochlubit povedeným LP The Iceberg. Pokud jste zaregistrovali Amirovy poslední releasy, mohli jste si všimnout hudebnického přesahu i na desce Good Fight díky zapojení skutečných hudebních nástrojů a bicích na místo počítačových emulátorů. Oddisee má ostatně zdědil ucho pro tenhle zvuk po svých rodičích.

Muzikantská alchemie se propojila na letošním druhém releasu Beneath the Surface ve spolupráci s jeho kapelou Good Company. Většinu z dvanácti skladeb znáte již z předchozích počinů. Jejich živé ztvárnění za pomoci bicích a bohaté škály hudebních nástrojů, s backroundem nadšených návštěvníků jeho koncertu jim ale dodává mnohem víc organický nádech a atmosféru.

Jak psal Bobby o několik řádků dříve, Oddisee a Good Company zavítají 14. listopadu do pražského Futurum Music baru, a to za podpory DJs Pufaze a Jeffologyho. Pokud váháte s pořízením lístků, nebo byste rádi dorazili a z nějakého důvodu nemůžete, mohla by pro vás být v obou případech zadostiučiněním streamovaná verze nahrávky, jíž si můžete poslechnout pod článkem.

Zdroje: beatboxradioshow.blogspot.cz

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná