Na SigNif něco je, ale bude to stačit na proražení?

V něčích uších může znít SigNif dětsky a v pár polohách si možná vzpomenete na první dámu Def Squad Hurricane G, nicméně pořád lepší, než aby na nás nějaká female emcee vytáhla chraplák, jako kdyby absolvovala hlasová svičení pod taktovkou Big Twinse z Infamous Mobb.

Rapperce, jež pendluje mezi rodnou Milwaukee a New Yorkem, se loňský rok povedl zřejmě nejlépe. Minimálně tedy profesně - EP "Significant Wizdom" bylo chváleno a to samé se dá až na pár odchylek říci i o následném LP "Embracing Rejection", z něhož nyní na svět proniklo druhé video "Soul Clap". 
 
Produkce samozřejmě nikomu dech nevyrazí, ovšem urazit by vás nemuselo nic. Postaral se o n nejen spolehlivý Gee Wiz, ale také ti, o nichž ještě hiphopový svět mnoho neví; konkrétně Tay Lee, HPthaHybrid, JBM, radio Raheim, Thaddeus Otts, Haz Solo, KnowSum, Sauce Fonda, Sudan Life, Gambitt či Dj Puerto Roc, jehož "Welcome To The Fun House" nám připomněla skoro zapomenutou "Bezva jízdu", kterou absolvovali na "Lyrik Derby 2" Nezvaní hosté i s tehdy rapujícím Djem Pufazem.
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná