Na Defariho návrat čekali fans jedenáct let. Jeho čtvrté LP produkoval Evidence

Od poslední desky člena někdejšího rapového super komba Likwit Crew uplynulo dlouhých jedenáct let! A ani po tak dlouhé době nepadlo jablko daleko od stromu. Produkce se totiž neujal DJ Babu, jako v dobách Likwit Junkies, ale toho času produkující součástka bandy Dilated Peoples, Mr. Slow Flow aka Evidence.

 
Defari vydal své zatím ještě poslední LP Street Music v roce 2006. Od té doby jsme z jeho vlastní produkce slyšeli jen málo novinek. Asi nejvýraznější byla v tomto mezidobí spolupráce s DJ Khalilem na tracku Show Some Luv z roku 2009.
 
 
S plnohodnotnou deskou se Duane Johnson vrací teprve v roce 2017. Ta nese název Rare Poise a fanoušci dob minulých budou spokojeni, jelikož nahrávka vznikala v přítomnosti dalších jmen úzce spojených s autorovou minulostí. Ač není možné znovu navodit feeling jeho debutu Focused Daily z roku 1999, nebo když spolupracoval s Dr. Dre, jde o přinejmenším příjemné pokračování vyšlapané cesty.
 
Zatímco někdejší tvůrčí spin-off v podobě Likwit Junkies produkoval DJ Babu, Defari si pro své čtvrté LP vybral jiného člena Dilated Peoples. Produkci alba si tak vzal na starosti toho času hojně produkující Evidence, jenž se letos ujal i instrumentálů na LP The Darkest Hour, jež natočil s Madchildem.
 
Mr. Slow Flow si také střihl sloku ve skladbě Acknowledgement, jeho parťák Rakaa Iriscience se pro změnu ukázal v songu Occupations. Ze Strong Arm Steady se na desce objevili Phil the Agony a Krondon.
 
Album Defari - Rare Poise právě vychází a můžete si ho poslechnout v přehrávači pod článkem.
 
 
Zdroje: 2dopeboz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná