Na co se koncem roku zapomnělo

Koncem roku 2012 vyšlo několik zajímavých projektů, které by byla škoda přehlédnout jen proto, že jste je v období Vánoc, slíbené apokalypsy a kdo ví ještě čeho nezaregistrovali. Začátek roku je co se týče nové hudby vždy slabý, takže je ideální možnost dohnat resty.

Začnu s Peep The aPROcalypse kolektivu Pro Era kolem Joeyho Bada$$e a to z toho důvodu, že tři dny po jeho vydání, což bylo na Štědrý den, přišla zpráva, že jeden z jeho členů, jmenovitě Capital STEEZ, v devatenácti letech zemřel, podle informací spáchal sebevraždu. Pokud vás baví směr, kterým Pro Era jdou, tak si poslechněte i STEEZův mixtape Amerikkkan Korruption.

Pro Era – Peep The aPROcalypse

Capital STEEZ – AmeriKKKan Korruption Reloaded

Druhou věcí je Smash and Grab od ¡MAYDAY!, tedy kolekce remixů a různých songů z letošního roku, které nebyly na žádném albu nebo EP. Přidali i pár novinek jako třeba The Barricade, která se nese v trochu jiném duchu jako zbytek jejich tvorby. Už stihli natočit i klip.

¡MAYDAY! - Smash and Grab

Třetím tipem je Waleho Folarin mixtape. Album Ambition mě moc nenadchlo, ale tahle sbírka jednadvaceti tracků stojí za pozornost. Sešla se na něm velmi různorodá sestava, včak posuďte sami: Scarface, Jake One, Chrisette Michele, Hit-Boy, Jhené Aiko, Nipsey Hussle, Diplo, Nottz a třeba i nová senzace Trinidad James.

Wale – Folarin

Jako zákusek nabízím 3 Piece Set od Curren$yho a jeho kolegy Young Roddyho a byla by škoda nepřipomenout, že Action Bronson vydal Extended Version Rare Chendeliers s Alchemistem, která má oproti předchozí verzi tři bonusy navíc. Poslední dárek přinesl Sha Stimuli. The Present je dvanáctou a poslední částí série The Rent Tape, která začala loni v lednu.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná