Mugisovi vyšli vstříc Idea, Diesel, Wuty a půlka slovenské scény

Dje Muggse už hiphopový svět zná, nyní by tedy mohl poznat i Mugise, ne? Společně s Plexem a Majselfem totiž založili značku Neni problem, pod níž v poslední dubnové dekádě nabídne své producentské album "Závet".

Na desce, které se věnoval od září loňské roku, se dohromady shromáždilo 42 spolupachatelů, což je jedno z nejvyšších čísel, které se kdy na česko-slovenském rapovém nosiči sešlo.
 
"Mám tam ľudí, ktorých tvorbu si nesmierne cením a cením si aj to, že každý z oslovených na môj projekt rád svojou slohou prispel," pochvaloval si Mugis, o němž bude brzy slyšet i v souvislosti s Majselfem a jejich společným dílem "Parfém".

A o koho že jde konkrétně? Dj Miko, Dj Chocolatic, Veritas, Dj Spinhandz, Dj Ykve, 3ck, Strapo, Decko, Lyrik, Danosť, Majself, Syn, Vladis, Shomi, Jay Diesel, Plexo, Separ, Reset, Luzer, Idea, Pan Tau, Kali, Momo, Tono Suchota, Rebel, Osemskij, Slavoj, Fantom, Wuty a další.
 
Ke kompilacím, na nichž obvykle rappeři nenechávají na hřišti všechno, mám předsudek a přistupuji k nim s rezervou, ovšem výše uvedený seznam skýtá hned několik jmen, jejichž výkon a přístup nás ve spojitosti s hlavním hrdinou "on the drums" jednoduše zajímat budou.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná