Morelo si nenechal líbit kritiku Logica a bílý prapor nevyvěsil. Jak odpovědělo YZO?

V závěru roku se tuzemská scéna bouří skoro jako na starých dobrých Stínadlech. Po technickém výkladu Fosco Almy, na který ve svém rádiovém pořadu reagoval i James Cole, na povrch vyplaval svár mezi Logicem a Morelem. Tak se na to podívejme pěkně polopaticky...

Logica, který se pravděpodobně považuje za spouštěcí element trap music v Čechách, se zvukově dotkla společná skladba Phoenixe s Morelem "Nejde to po dobrým" a svou nespokojenost vyjádřil jak na svém mixtapu v tracku "Alimenty", tak během koncertu na brněnské Flédě.
 
Událost z domácího města se samozřejmě nemohla nedostat ani ke členovi Old Kids, jenž si to nenechal líbit a se světem sdílel svůj čerstvý video singl "Pláč roku", jenž se o Logica kvůli jeho třídílné mixtape sérii "Hráč roku" otírá nejen názvem, ale i obsahem. Vše do beatu "Alle meine Fans" od Shindy & Kollegah.
 
Druhé kolo započalo o pár desítek hodin později a také klipem "Kajšmentke". "V textu zazní flow Lvcas Dope - ještě abych na to plejtval svojí, to by mi musel Morelo zaplatit," vzkázal frontman YZO Empire.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná