Milovníci nezávislé klasiky pozor! Sadat X a El Da Sensei jsou XL

Síň rapové slávy většina z nich již dobyla, proč tedy nedát dohromady stará kamarádství? Vedle Ghostface a MF Dooma, jež nedávno znovu upozornili na svůj dlouho odkládaný projekt Doomstarks novým singlem, ohlásili spojení i legendy nezávislé tvorby východního pobřeží El Da Sensei a Sadat X! Že by se v budoucnu začaly plnit sny těch, kteří chtěli v minulosti slyšet toho a toho na společné nahrávce? Paleta zajímavých kombinací zůstává navždy bezedná...

 
Spojení El Da Senseie a člena Brand Nubian nejenže velkolepě ohlásilo vlastní kapelu XL, ale rovnou prozradilo i práce na první stejnojmenné desce, jež by měla spatřit světlo světa v první čtvrtině příštího roku. Release je plánován pod AVX Records a Empire Distribution. Bylo na čase. 
 
Sadatovo spojení s newarským přeborníkem také potvrzují oba autoři prvním singlem "We Must Stand", který neprodukoval nikdo jiný než legenda číslo tři 9th Wonder. S cuty vypomohl DJ Iron. Pokud vás staronová jednotka východního pobřeží zaujala a chtěli byste slyšet víc, doporučujeme věnovat pozornost Sadatově LP "Never Left" a Senseiově EP "Try Again". Ty dva podtituly se tak pěkně rýmují, jako by již tehdy něco předznamenávaly, že?
 
 
Zdroje: blackouthiphop.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná